QUICKIE Krypton R WÓZEK ZE SZTYWNĄ RAMĄ

22000,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  QUICKIE Krypton R WÓZEK ZE SZTYWNĄ RAMĄ

  Najlżejszy, w pełni regulowany, wózek ze sztywną ramą

  Doskonale wiemy, że nowe modele wymagają specjalnych rozwiązań. Właśnie dlatego postawiliśmy sobie za cel opracowanie najlepszego wózka z serii Quickie w historii, który będzie wizytówka naszej firmy i który będzie pokazywał nasze nieustanne dążenie do doskonałości. Łącząc najnowsze osiągnięcia inżynierii, stylowy design i doskonałej jakości materiały, stworzyliśmy najlepszy z dotychczasowych modeli – model Krypton R (dostępny również w wersji z ramą składaną krzyżakową – model Krypton F).

  Wózek QUICKIE Krypton F to najlżejszy składany wózek. W naszej firmie nie ma miejsca na kompromisy. Chcąc uzyskać najwyższy poziom funkcjonalności, mogliśmy użyć tylko jednego materiału – popularnych w inżynierii lotniczej – włókien węglowych. Dzięki temu udało nam się osiągnąć wyjątkową wytrzymałość i doskonałą zwrotność w pełni regulowanego wózka. 

  Prekursorska rama z włókna węglowego

  Konstrukcja modelu Krypton opiera się na najbardziej zaawansowanej technologii węglowej, pozwalającej osiągnąć zdumiewający stosunek wytrzymałości do wagi. 

  Wynikiem naszej pracy jest wyjątkowo zwrotny wózek, który cechuje się niewielką wagą, a jednocześnie doskonałą wytrzymałością. 

  wystarczy w nim usiąść, aby poczuć różnicę!

  Wyjątkowo wytrzymałość i doskonała zwrotność

  Zaletą tego modelu jest nie tylko to, że wykorzystano w nim znakomite materiały i nadano mu powabny kształt, ale również jego sportowy charakter i doskonała wytrzymałość. O wyjątkowości modelu Krypton R świadczą: w pełni regulowany środek ciężkości, precyzyjne dopasowywanie przedniej i tylnej wysokości siedziska oraz regulacja kąta ustawienia oparcia. 

  Rewolucyjna inżynieria

  Istnieją różne sposoby konstruowania ram z włókien węglowych. Jesteśmy pierwszą firmą produkującą wózki, która wykorzystuje opatentowaną, innowacyjną technologię splotu włókien węglowych.

  Precyzyjny, a jednocześnie niezawodny, w pełni zautomatyzowany proces splotu pozwala stworzyć doskonałą ramę, która w razie potrzeby będzie cechowała się dużą wytrzymałością, a jednocześnie będzie bardzo lekka. 

  W ten właśnie sposób wykorzystujemy naszą wiedzę z dziedziny inżynierii. 

  Wytrzymały i niezawodny

  Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dowieść niezawodności modelu Krypton. Każda jego część została zatwierdzona dopiero wówczas, gdy inżynierowie testów byli w 100% zadowoleni z jej jakości.

  Model ten był również wystawiany na działanie bardzo niskich i bardzo wysokich temperatur (-20°C to 70°C). 

  Wszelki próby dowiodły, że jest to wózek, który wytrzyma każdą próbę czasu.

  Wszechstronność & styl

  Wybór modelu Krypton to zaledwie początek procesu personalizacji wózka, którego opcje pozwalają opracować swój własny styl i cieszyć się nim.

  Opcje wykończenia ramy z włókna węglowego:
  – transparentna powłoka błyszcząca o wysokim połysku,
  – transparentna powłoka matowa, stylowa i szlachetna,
  – po prostu czarna w wersji matowej lub błyszczącej,
  – naturalna powłoka z włókna węglowego, wersja minimalistyczna. Pozwala zaoszczędzić 100g wagi wózka. Wyglądem przypomina bezbarwną powłokę matową. 

  Idealnie do siebie pasują

  Marka

  Quickie