QUICKIE Krypton F WÓZEK ZE SKŁADANĄ RAMĄ

23000,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  QUICKIE Krypton F WÓZEK ZE SKŁADANĄ RAMĄ

  Najlżejszy ze wszystkich składanych wózków

  Doskonale wiemy, że nowe modele wymagają specjalnych rozwiązań. Właśnie dlatego postawiliśmy sobie za cel opracowanie najlepszego wózka z serii Quickie w historii, który będzie wizytówka naszej firmy i który będzie pokazywał nasze nieustanne dążenie do doskonałości. Łącząc najnowsze osiągnięcia inżynierii, stylowy design i doskonałej jakości materiały, stworzyliśmy najlepszy z dotychczasowych modeli – model Krypton F (dostępny również z ramą sztywną, jako Krypton R).

  Wózek QUICKIE Krypton F to najlżejszy składany wózek. W naszej firmie nie ma miejsca na kompromisy. Chcąc uzyskać najwyższy poziom funkcjonalności, mogliśmy użyć tylko jednego materiału – popularnych w inżynierii lotniczej – włókien węglowych. Dzięki temu udało nam się osiągnąć wyjątkową wytrzymałość i doskonałą zwrotność w pełni regulowanego wózka. 

  Nie ważne, z której strony na niego spojrzymy, model Krypton F jawi się jako kwintesencja piękna. Najważniejszym elementem wózka jest doskonale zaprojektowany krzyżak, który idealnie mieści się pod siedziskiem tak, że jest prawie niewidoczny, co podkreśla minimalizm konstrukcji tego wózka opartej na otwartej ramie. 

  Prekursorska rama z włókna węglowego

  Konstrukcja modelu Krypton opiera się na najbardziej zaawansowanej technologii węglowej, pozwalającej osiągnąć zdumiewający stosunek wytrzymałości do wagi. 

  Wynikiem naszej pracy jest wyjątkowo zwrotny wózek, który cechuje się niewielką wagą, a jednocześnie doskonałą wytrzymałością. 

  wystarczy w nim usiąść, aby poczuć różnicę!

  Rewolucyjna inżynieria

  Istnieją różne sposoby konstruowania ram z włókien węglowych. Jesteśmy pierwszą firmą produkującą wózki, która wykorzystuje opatentowaną, innowacyjną technologię splotu włókien węglowych.

  Precyzyjny, a jednocześnie niezawodny, w pełni zautomatyzowany proces splotu pozwala stworzyć doskonałą ramę, która w razie potrzeby będzie cechowała się dużą wytrzymałością, a jednocześnie będzie bardzo lekka. 

  W ten właśnie sposób wykorzystujemy naszą wiedzę z dziedziny inżynierii. 

  Wytrzymały i niezawodny

  Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dowieść niezawodności modelu Krypton. Każda jego część została zatwierdzona dopiero wówczas, gdy inżynierowie testów byli w 100% zadowoleni z jej jakości.

  Model ten był również wystawiany na działanie bardzo niskich i bardzo wysokich temperatur (-20°C to 70°C). 

  Wszelki próby dowiodły, że jest to wózek, który wytrzyma każdą próbę czasu.

  Wszechstronność & styl

  Wybór modelu Krypton to zaledwie początek procesu personalizacji wózka, którego opcje pozwalają opracować swój własny styl i cieszyć się nim.

  Opcje wykończenia ramy z włókna węglowego:
  – transparentna powłoka błyszcząca o wysokim połysku,
  – transparentna powłoka matowa, stylowa i szlachetna,
  – po prostu czarna w wersji matowej lub błyszczącej,
  – naturalna powłoka z włókna węglowego, wersja minimalistyczna. Pozwala zaoszczędzić 100g wagi wózka. Wyglądem przypomina bezbarwną powłokę matową. 

  QUICKIE Krypton F WÓZEK ZE SKŁADANĄ RAMĄ

  Wymiary
  Calkowita szerokosc:720 mm / Długość: 1075 mm / Wysokość: 950 mm
  Szerokosc siedziska:320 – 460 mm (w skokach co 20 mm)
  Glebokosc siedziska:340 – 480 mm (w skokach co 20 mm)
  Wysokosc siedziska z przodu:430 – 550 mm
  wysokość siedziska z tyłu:370 – 500 mm
  Wysokosc oparcia:250 – 475 mm
  Kat pochylenia oparcia:75° – 103°
  Pochylenie kól:0°/2°/4°
  Kolory:Naturalny, transparentny błyszczący, transparentny matowy, czarny błyszczący, czarny matowy
  Dane Techniczne/Waga
  Maksymalna waga uzytkownika:110 kg
  Calkowita waga:Od 8,3 kg

  Marka

  Quickie