QUICKIE Argon² WÓZEK MANUALNY

7500,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  QUICKIE Argon² WÓZEK MANUALNY

  Wózek na ramie sztywnej z możliwością pełnej regulacji

  Nowy Argon² to idealne połączenie doskonałych parametrów wózka na ramie sztywnej i licznych możliwości regulacji. Taka charakterystyka stanowi integralną część nowocześnie wyglądającej, otwartej ramy. Argon² jest doskonałym kompanem podczas aktywnego trybu życia. Duży zakres regulacji wózka oznacza, że można go łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Argon² idealnie nadaje się dla osób, które wciąż rozwijają swoje umiejętności w zakresie jazdy i wymagają możliwości zmiany jego parametrów. Dzięki temu mamy pewność, że charakterystyka jego jazdy jest zawsze optymalna. 

  Wózek, który zawsze dostosuje się do Ciebie

  Argon2 oferuje pełen zakres regulacji bez pogorszenia funkcjonalności. Wysokość siedziska z tyłu można regulować co 1 cm, a zatem kąt nachylenia siedziska stale dopasowywać do wciąż zmieniających się potrzeb. Nieograniczona regulacja środka ciężkości oznacza, że możesz szybko dostosować charakterystykę wózka do dynamicznej lub pasywnej jazdy. 

  Możliwa jest także zmiana ustawiń kąta nachylenia, wysokości oraz napięcia tapicerki oparcia. Dzięki temu zawsze siedzisz wygodnie.

  Argon 2 – innowacyjny wózek

  Nasi inżynierowie zawsze poszukują innowacyjnych technologii, aby poprawić osiągi i wyglądów wózków.

  Widelec wózka Argon2 powstał z materiału o nazwie Carbotecture – specjalnego, lekkiego i niezwykle wytrzymałego włókna węglowego, opracowanego dla przemysłu lotniczego. Jest on bardzo wytrzymały, odporny na wstrząsy oraz złamania, a jego wydajność masowa (stosunek wytrzymałości na rozciąganie do gęstości) jest dwukrotnie wyższa niż aluminium, co sprawia, ze idealnie nadaje się on do naszych widelców.

  Dzięki technologii hydroformowania udało nam się osiągnąć doskonały efekt wizualny, co sprawia, że widelec wygląda nowocześnie, a jednocześnie jest nad wyraz wytrzymały.

  Wózek, któremu możesz zaufać

  Dostosuj wózek Argon2 do swoich wymagań, wybierz jeden z dwóch kątów gięcia i taliowania ramy. Otwarta konstrukcja ramy połączona z niewielką masą wózka sprawia, że załadowanie go do samochodu jest naprawdę łatwe. 

  Nowy Argon2 jest wytrzymałym, zwrotnym wózkiem na sztywnej ramie. Maksymalna masa użytkownika to 140 kg. Został on zatwierdzony do użytkowania wraz z przystawką rowerową o napędzie ręcznym i poddany testom zderzeniowym (crash test) zgodnie z normą ISO 7176-19 na potrzeby transportu w pojazdach mechanicznych. 

  Bogaty wybór opcji

  Skonfiguruj wózek zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Do wyboru masz m.in.: osłony boczne z włókna węglowego, platformę podnóżka z włókna węglowego, podnoszone kółko anty-wywrotne, hamulec blokowany jedną ręką i wyściełany podłokietnik rurowy.  Możesz również wybrać pakiet kolorystyczny w jednym z trzech kolorów (czarny, pomarańczowy, srebrny). 

  QUICKIE Argon² WÓZEK MANUALNY

  Wymiary
  Szerokosc siedziska:30 – 50 cm
  Glebokosc siedziska:30 – 50 cm
  Wysokosc siedziska z przodu:45 – 52 cm
  wysokość siedziska z tyłu:34 – 52 cm
  Wysokosc oparcia:25 – 45 cm
  Kat pochylenia oparcia:-31° do + 15°
  Taliowanie ramy:0 cm lub 3 cm
  Pochylenie kól:0°/ 3°/ 6°/ 9°
  Kolory:32 kolory
  Dane Techniczne/Waga
  Typ ramy:88° or 80°
  Maksymalna waga uzytkownika:125 kg / 140 kg (opcje)
  Calkowita waga:Od 8 kg
  Transport
  Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

  Marka

  Quickie