Mobile Geo – program do nawigacji dla Windows Mobile

2892,00 

Producent: Code Factory S.L.

Mobile Geo to oprogramowanie nawigacyjne dla urządzeń opartych na systemie Windows Mobile, stworzone z myślą o osobach z dysfunkcjami narządu wzroku.

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Opis

  Mobile Geo to oprogramowanie nawigacyjne dla urządzeń opartych na systemie Windows Mobile, stworzone z myślą o osobach z dysfunkcjami narządu wzroku. Mobile Geo działa w systemie operacyjnym Windows Mobile w wersjach 5.0, 6.0 i 6.1. Oprogramowanie jest dostępne z mapami i plikami POI dla USA, Kanady, Wielkiej Brytanii i Irlandii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Portugalii, Niemiec, Holandii, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Szwajcarii, Polski, Grecji, regionu Singapuru, Malezji i Hong Kongu. Mapy innych krajów mogą być dostępne na żądanie. Mobile Geo współpracuje z programami udźwiękawiającymi Fonix, Loquendo i Acapela. Aplikacja jest powiązana z kontaktami znajdującymi się w telefonie, możliwy jest więc wybór kontaktu i ustawienie przypisanego do niego adresu jako punktu startowego, docelowego lub punktu POI. Mobile Geo współpracuje z zewnętrznym, bezprzewodowym modułem GPS, może też współpracować z wbudowanymi modułami GPS. Dzięki aplikacji Mobile Geo można dokładnie określić swoją lokalizację, wyszukać punkty POI – najbliższy hotel, restaurację, zaplanować trasę między określonymi punktami z uwzględnieniem punktów pośrednich.

  Zalety

  •         Możliwość współpracy z kilkudziesięcioma monitorami brajlowskimi,
  •         możliwość udźwiękowienia przez programy firm Fonix, Loquendo i Acapela,
  •         możliwość używania aplikacji ze słuchawką Bluetooth, samochodowym zestawem głośnomówiącym lub głośnikami zewnętrznymi,
  •         możliwość  wprowadzania poleceń za pomocą klawiatury numerycznej lub QWERTY zintegrowanej z urządzeniem, ekranu dotykowego lub też klawiatury zewnętrznej,
  •         dane Mobile Geo są zapisywane na karcie pamięci, dzięki czemu nie istnieje ryzyko ich utraty w przypadku zerwania połączenia z siecią i unika się dodatkowych kosztów związanych z pobieraniem danych.  

  Wymagania systemowe

  Mobile Speak Pocket v2.0.146 (lub nowszy) oraz Mobile Speak Smartphone v2.0.178 (lub nowszy). 

  Marka

  brak