Materac Przeciwodleżynowy Pneumatyczny ROHO Dry Floatation

6990,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  dla osób z odleżynami dowolnego stopnia (do IV włącznie), po przeszczepach skóry lub po wcześniej przebytej resekcji tkanki skórnej
  dla osób całkowicie lub częściowo unieruchomionych
  dla osób o dużym zagrożeniu odleżynami
  dla osób zagrożonych innymi urazami skóry

  Właściwości i korzyści:

  Materac ROHO® DRY FLOTATION®jest jednym z najskutecz­niejszych dostępnych na świecie systemów przeciwodleży­nowych. Zapewnia profi laktykę i ułatwia leczenie uszkodzeń skórnych o różnej etiologii. Technologia DRY FLOATATION® pozwala na idealne dopasowanie powierzchni materaca do kształtu ciała użytkownika. Niweluje punkty zwiększonego nacisku, rozkładając ciężar ciała równomiernie na całej po­
  wierzchni styku z materacem. Każda z sekcji materaca może być używana i ustawiana osobno. Dzięki temu możliwe jest stosowanie materaca ROHO® DRY FLOATATION® u pacjen­tów szczególnie narażonych na zmiany skórne czy też ból.
  Czyni to z niego produkt niezwykle wszechstronny i uniwer­salny. Jednocześnie jest bardzo łatwy w transporcie. Otwo­ry w podstawie materaca umożliwiają odpływ płynów oraz wentylację, zapewniając optymalne dla ciała warunki mikro­klimatyczne.

  BEZ PRĄDU
  W odróżnieniu od większości dostępnych na rynku systemów przeciwodleżynowych, materac ROHO® DRY FLOATATION® nie wymaga zasilania zewnętrznego. System ROHO® DRY FLOATATON® działa bez problemu w sytuacjach, w których zasilanie elektryczne nie jest dostępne lub podczas przerw w dostawie prądu. Brak dźwięku generowanego przez cią­gle działający kompresor stwarza spokojne warunki do re­konwalescencji. Wszystko to czyni z materaca ROHO® DRYFLOA TATION® niezawodny, ekonomiczny, cichy i komfortowy dla użytkownika produkt.

  Materac przeciwodleżynowy ROHO® Dry Floa tation® (4 sekcje), pompka ręczna, zestaw naprawczy, instrukcja obsługi.

  Materiał:
  Neopren.

  Wymiary:
  1 sekcja – 48 x 85 x 7,6 cm;
  4 sekcje – 188 x 85 x 7,6 cm.

  Maksymalna waga użytkownika:
  Bez ograniczeń.

  Marka

  Roho