BREEZY Premium Wózek manualny ze składaną ramą

1575,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  BREEZY Premium Wózek manualny ze składaną ramą

  Wyjątkowo mocny i trwały wózek stalowy

  Breezy Premium – trudno o lepszego sojusznika! Jest to wózek nowej generacji, skonstruowany z myślą o długich latach użytkowania i z dbałością o detale, cechujący się wyjątkową sztywnością, trwałością i ergonomią. Jego wysokiej jakości stalowa konstrukcja gwarantuje niezrównaną funkcjonalność, której można zaufać. 

  Breezy Premium to bardzo wygodny wózek ułatwiający życie na wiele sposobów. Wszystkie jego elementy zostały starannie dobrane, dając w efekcie naprawdę mocny i trwały produkt. Produkt Premium! Opcje, takie jak, dźwignia hamulca z ergonomicznym uchwytem, wyściełane, wygodne poduszki podłokietników oraz możliwość ich regulowania czy szeroka dźwignia odblokowująca podnóżek, sprawią, że Breezy Premium to wózek, który robi wrażenie. 

  Breezy Premium jest przystosowany do potrzeb różnych użytkowników. Oferuje szeroki wachlarz opcji i akcesoriów, dostosowujących wózek do wymagań użytkownika. 

  Detale, które mają znaczenie

  Breezy Premium to bardzo wygodny wózek ułatwiający życie na wiele sposobów. Wszystkie jego elementy zostały starannie dobrane, dając w efekcie naprawdę mocny i trwały produkt. Produkt premium! Szczegóły takie jak dźwignia hamulca z ergonomicznym uchwytem, wyściełane, wygodne poduszki podłokietników oraz możliwość ich regulowania czy szeroka dźwignia odblokowująca podnóżek, sprawiają, że Breezy Premium to wózek, który robi wrażenie. 

  Możliwość wyboru między 3 różnymi modelami oparcia

  Standardowe, odchylane lub składane do połowy. 

  Wózek dostępny jest w 4 kolorach (butelkowa zieleń, rubinowa czerwień, granatowy, szary metalizowany) i posiada szeroki wybór akcesoriów (anatomicznie ukształtowane siedzisko i oparcie, oddychająca tapicerka, regulowane aluminiowe platformy podnóżka, podnoszone podnóżki ELR, płyta podnóżka, zagłówek, hamulce bębnowe, uchwyt na kroplówkę, uchwyt na kule, przedłużka blokady hamulca, oś dla amputantów, koła anty-wywrotne, koła transportowe, mocowania na butlę z tlenem, stolik, pas, plecak).

  Komfort bez ograniczeń

  3 wysokości siedziska

  Wózek Breezy Premium ma 3 różne wysokości siedziska (50,5 cm, 48 cm i 45,5 cm). Wysokość zależy od kół tylnych i kółek przednich. 

  Regulowana odległość między kołami

  Modyfikacja położenia płyty kół tylnych powoduje zmianę odległości między kołami przednimi a tylnymi. Wózek można wydłużyć lub skrócić, w zależności od promienia skrętu, który chcemy uzyskać. Krótszy wózek sprzyja bardziej aktywnemu użytkowaniu, a po przedłużeniu jest bardziej stabilny. 

  Mniejsza długość całkowita

  Wyjątkowa konstrukcja przedniej ramy i położenia tylnego koła daje długość 76,5 cm bez podnóżków. Dzięki temu wózek może manewrować w ograniczonych przestrzeniach. 

  Idealnie do siebie pasują…

  BREEZY Premium Wózek manualny ze składaną ramą + EMPULSE R20 URZĄDZENIE WSPOMAGAJĄCE

  BREEZY Premium Wózek manualny ze składaną ramą

  Wymiary:
  Calkowita szerokosc: Szerokość siedziska+ 19 cm (koła 24“) / Szerokość siedziska + 16,5 cm (koła 12“)
  Calkowita dlugosc: 103 cm (koła 24″) / 95 cm (koła 12″)
  Calkowita wysokosc: 94 cm (128 cm dla odchylanego oparcia bez zagłówka)
  Szerokosc po zlozeniu:31 cm
  Szerokosc siedziska: 37 /40 /43 /46/49 /52 cm
  Glebokosc siedziska: 42 cm
  Wysokosc siedziska: 50,5 cm (28 i 45,5 cm z kołami tylnymi 22″ i 6″ kołami przednimi)
  Kat pochylenia siedziska:
  Pochylenie siedziska: Nie
  Wysokosc oparcia: 44,5 cm (82 cm z odchylanym oparciem i zagłówkiem)
  Odchylane oparcie: Od 0 do 60º
  Dane Techniczne:
  Material: Stal
  Maksymalna waga uzytkownika: 125 kg
  Calkowita waga: Od 16,5 kg (std konfiguracja, SS 37)
  Transport:
  Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19.

  Polecamy również inne modele wózków manualnych renomowanych producentów, które są dostępne w naszym sklepie internetowym.

  Marka

  Breezy