Promocja!

QUICKIE Xenon² SA WÓZEK ZE SKŁADANĄ RAMĄ

8600,00 

-10%

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  QUICKIE Xenon² SA WÓZEK ZE SKŁADANĄ RAMĄ

  Najlżejszy składany wózek na świecie z odchylanymi podnóżkami

  Waga wózka już od 10.3kg! Xenon² SA jest łatwy do złożenia, przeniesienia i przetransportowania. Osiąga najmniejszy rozmiar po złożeniu co znacznie ułatwia przewożenie wózka w samochodzie.
  Do tego, został zaprojektowany w taki sposób, aby prezentować minimalistyczny styl, charakterystyczny dla wózków ze sztywną ramą.
  Dzięki wysokiej klasy projektowi i innowacyjnym technologiom jazda wózkiem Xenon² oraz jego obsługa nie wymagają dużo siły i pozwalają użytkownikowi oszczędzać energię. 

  Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów ramy oraz innowacyjnej technologii ShapeLoc, wózek Xenon2 waży jedynie 10,3 kg. 
  Dzięki obróbce cieplnej, zwiększamy trwałość aluminium, przez co ściany rur tworzących ramę mogą być cieńsze, lżejsze i mocniejsze od rur w konwencjonalnych wózkach składanych. 

  Składany jak żaden inny

  Serce konstrukcji Xenon2 SA stanowi wyjątkowy krzyżak, umieszczony pod siedziskiem tak, że jest niemal niewidoczny, dzięki czemu rama sprawia wrażenie minimalistycznej i otwartej, jak w sztywnych wózkach inwalidzkich. 
  Całkowicie przeprojektowany trzon osi w połączeniu z nowym krzyżakiem zapewnia trwałość i stabilność jazdy typowe dla ramy sztywnej przy poręczności ramy składanej. 

  Styl w ruchu

  Wyróżnij się z tłumu, nadając swojemu wózkowi Xenon2 SA indywidualny charakter dzięki palecie 32 dostępnych kolorów ramy. Do wyboru są także anodowane widelce i kółka w 5 wyrazistych kolorach. Dodatkowo można podkreślić wybraną kolorystykę, dopasowując do niej obszycie tapicerki oparcia EXO w kolorze podobnym lub kontrastującym.

  Xenon² – Stylowa linia, zaawansowana technologia w 3 odsłonach

  Podoba Ci się prosty, aerodynamiczny design wersji Xenon2 FF? A może wolisz wzmocniony, sztywniejszy Xenon2 Hybrid? Albo bardzo praktyczny i wygodny w transporcie Xenon2 SA? Niezależnie od tego, którą z bogato wyposażonych wersji wybierzesz, wysmakowana elegancja modelu Xenon2 sprawi, że znajdziesz się w centrum zainteresowania.  

  Marka

  Quickie