QUICKIE Q400 M Sedeo Pro WÓZEK ELEKTR. Z NAP. NA ŚRODKOWE KOŁA

28000,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  QUICKIE Q400 M Sedeo Pro WÓZEK ELEKTRYCZNY Z NAPĘDEM NA ŚRODKOWE KOŁA

  Stwórz własną przygodę

  Manewrowość w pomieszczeniu, wydajność na zewnątrz, zwracający uwagę styl 

  Nowa podstawa QUICKIE Q400® M równoważy zwrotność w pomieszczeniach z wydajnością na zewnątrz i przyciągającym wzrok stylem. Wszystko to w połączeniu z zaletami wysoce konfigurowalnego siedzenia SEDEO® PRO tworzy idealny elektryczny wózek inwalidzki na każdą przygodę.

  Niezawodne działanie napędu na środkowe koła.

  Nowe podstawy QUICKIE Q400 równoważą zwrotność w pomieszczeniach z wydajnością na zewnątrz i zwracającym uwagę stylem. Wszystko to w połączeniu z zaletami wysoce konfigurowalnego siedzenia SEDEO PRO i najbardziej zaawansowanymi elementami sterującymi tworzy idealny wózek inwalidzki na każdą przygodę.

  Doskonała manewrowość w pomieszczeniach i doskonały dostęp przez wąskie drzwi, w windach i wokół ciasnych przestrzeni dzięki kompaktowemu promieniowi skrętu i wymiarom podstawy. Łatwe wsiadanie i wysiadanie, bezproblemowy dostęp do pojazdów i pod stołami dzięki niższej niż kiedykolwiek wcześniej wysokości siedziska do podłogi od 41,5 cm przy elektrycznym przechylaniu COG lub 42,5 cm przy podnoszeniu i przechylaniu.

  SEDEO PRO – Możliwość dostosowania siedzenia

  System siedzisk SEDEO PRO łączy wysoce regulowaną i konfigurowalną ramę siedziska z doskonałym wyborem opcji podparcia, w tym szeroką gamę poduszek i oparć siedzisk i oparć SEDEO PRO dla łagodnych i średnich potrzeb klinicznych. SEDEO PRO jest bardzo wygodny w użyciu i zwiększa niezależność użytkownika w codziennym życiu.

  Kontrola na wyciagnięcie ręki

  Kontroluj swoje środowisko za pomocą Q400 M SEDEO PRO i jego zaawansowanej technologii kontrolera. Dostępny z niezawodnym sterowaniem VR2 i doskonałym zaawansowanym joystickiem R-Net, duży, czytelny wyświetlacz HD i proste w obsłudze przełączniki łopatkowe pozwalają na intuicyjną obsługę.

  ŁĄCZENIE

  Bezproblemowo przejmij kontrolę nad swoim środowiskiem za pomocą zintegrowanej funkcji podczerwieni. Z łatwością steruj telewizorem, stacjami dokującymi i innymi domowymi systemami rozrywki za pomocą joysticka.

  BLUETOOTH & IDRIVE 

  Steruj telefonem, komputerem, tabletem i innymi urządzeniami Bluetooth oraz i-urządzeniami za pomocą tego przydatnego dodatku. Podłącz i steruj maksymalnie czterema urządzeniami.

  QUICKIE OPATENTOWANE PRZYCISKI PRZYPISYWANE

  Zmiana funkcji dowolnego przycisku na joysticku na dowolne polecenie, dzięki opatentowanym przyciskom QUICKIE z możliwością przypisania. Do przycisków można również przypisać drugą funkcję (długie naciśnięcie), aby uzyskać szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

  QUICKIE Q400 M Sedeo Pro WÓZEK ELEKTRYCZNY Z NAPĘDEM NA ŚRODKOWE KOŁA

   

  Marka

  Quickie