Petanque Superior 13 Indoor

1090,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Handilifesport – petanque Superior 13 bill do użytku wewnętrznego


  Handilifesport – petanque Superior 13 bill do użytku wewnętrznego
  Zestaw zawiera 13 bill ręcznie wykonanych z wysokiej jakości skóry PU
  wypełnonej granulatem z tworzywa sztucznego.
  Bile są bardziej miękkie niż w wersji Basic co umozliwia lepszą kontrolę rzutu.

  Petanque to sport dla ludzi lubiących rywalizację w ekscytującej i przyjaznej atmosferze. Przedstawiamy Państwu zestawy do gry w Indoor Petanque (miękkie petanque).W tę grę można grać na wszelkiego rodzaju powierzchniach, takich jak: drewno, kafelki , wykładzina Przeznaczone do tej odmiany gry-miękkie kule, wykonane ręcznie z syntetycznej skóry, nie uszkodzą żadnej powierzchni. Kule tego typu mogą być również stosowane na zewnątrz- na bruku i asfalcie.
  Zasady podobne do gry w Boule i Boccia . Gra polega na ułożeniu kul swojego koloru jak najbliżej kuli białej ,zwanej ”Jack”. Różnica polega na tym, że tzw.:”Jack”, jest kulą malutką. W Petanque można grać przez cały rok – niezależnie od pogody. Wzmacnia kondycję psychiczną, fizyczną oraz koncentrację. Jest to doskonała metoda wykorzystania czasu wolnego, gra dla wszystkich, niezależnie od wieku.
  PETANQUE SUPERIOR 13 INDOOR
  Handilifesport – PETANQUE SUPERIOR 13 INDOOR do użytku wewnętrznego Zestaw zawiera 13 bill ręcznie wykonanych z wysokiej jakości skóry PU wypełnionej granulatem z tworzywa sztucznego. Bile są bardziej miękkie niż w wersji Basic co umożliwia lepszą kontrolę rzutu. Zestaw zawiera bile : 3 żółte 3 czarne 3 niebieskie 3 czerwone i 1 biały Jack Obwód: 270 mm . Waga : Ok. 300 gr

  Marka

  Handi Life Sport