OTTO BOCK Voyager Evo

7745,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Wózek ze sztywną ramą, Voyager evo jest tym czego szukasz. Każdy Voyager Evo jest wykonywany na indywidualne zamówienie. Oprócz stopu aluminium w wersji standardowej, Oferujemy użycie innych materiałów, takich jak włókno węglowe, tytan, stop magnezu. Produkt wykonany jest z mieszanych materiałów, wybranych przez Ciebie. Jednocześnie, możesz określić wygląd i wagę wózka, który jest n łatwy w prowadzeniu i zwrotny.Poziome blokady kół sportowych ułatwiają samodzielną ich obsługę ,a ich dogodne umiejscowienie ułatwia transport wózka.
  W konstrukcji wózka wykorzystaliśmy takie materiały jak: włókno węglowe, tytan, stop magnezu oraz aluminium.
  Sztywna płyta siedziska z pasami do regulacji napięcia pozwala na jeszcze większą stabilność konstrukcji. Wózek posiada specjalne osłony chroniące ubranie przed uszkodzeniem.
  Sztywna płyta oparcia jest również dostępna to alternatywa do materiałowej tapicerki z pasami do regulacji napięcia. Zwiększa stabilność wózka i jest dostępna z uchwytami do pchania. Osiem odcieni kolorystycznych aluminium pozwala na zindywidualizowanie produktu .Magnez użyty do budowy konstrukcji wózka nadaje lekkości wózkowi poprzez zminimalizowanie wagi . Rama tytanowa zwiększa odporność na korozję i temperaturę. Rama z carbonu to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie sportowy styl życia. Carbon jest lekki i łatwy w użytkowaniu.


  Szerokość siedzenia: 280–460 mm
  Głębokość siedzenia: 360–520 mm
  Przednia wysokość siedzenia: 445–530 mm
  Tylna wysokość siedzenia: 395–495 mm
  Wysokość oparcia: 200–500 mm
  Długość wózka z podnóżkiem: 120–470 mm
  Szerokość: 470–650 mm
  Długość: 730–910 mm
  Wysokość: 1030 mm
  Maks. waga użytkownika: 100 kg – dla ramy aluminiowej i karbonowej
  140 kg : dla ramy tytanowej
  Waga wózka (aluminium): Ok 10.5 kg
  waga transportu, rama, tylne koło: Ok. 6.9–9.8 kg
  Od1.1 kg
  Kąt przedniej ramy: 75°–90° w odstępach co 1°
  Typ ramy przedniej: Prosta, przesunięcie 2 cm, przesunięcie 4 cm
  odsunięcie 2 cm i 4 cm

  Marka

  brak