BREEZY Cirrus G5 Wózek manualny geriatryczny

6550,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  BREEZY Cirrus G5 Wózek manualny geriatryczny

  Wózek inwalidzki specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić wygodę i elastyczność przez cały dzień Wózek inwalidzki BREEZY Cirrus G5 Tilt In Space został zaprojektowany z myślą zarówno o kliencie, jak i opiekunie, aby zapewnić najwyższy komfort i elastyczność. Wózek inwalidzki ma funkcję odchylania i odchylania oparcia, co zapewnia łatwy i wygodny sposób zmiany pozycji w ciągu dnia, jednocześnie pomagając w kontrolowaniu nacisku. Jakość była głównym celem w rozwoju BREZZY Cirrus G5. Obejmuje to wysokiej jakości materiały i rozwiązania techniczne, aby zapewnić wysokiej jakości wózek dla użytkowników, opiekunów i terapeutów.

  Funkcja pochylenia w przestrzeni

  Dzięki pełnej regulacji nachylenia 33º i regulacji oparcia 35º, BREEZY Cirrus G5 zapewnia łatwy i wygodny sposób zmiany pozycji w ciągu dnia – wszystko to jest możliwe, gdy użytkownik siedzi na wózku inwalidzkim bez potrzeby stosowania jakichkolwiek narzędzi do regulacji!

  Łatwe transfery

  Łatwe w obsłudze przesuwne siedzisko zapewnia bezpieczne i łatwe wsiadanie i wysiadanie z pochylonego wózka inwalidzkiego w przestrzeni kosmicznej. Przesuwając siedzisko do tyłu, użytkownik jest prawidłowo umieszczony na wózku inwalidzkim, zmniejszając potrzebę podnoszenia ciężkich przedmiotów.

  Nieskończona regulacja

  Od popychaczy z regulacją kąta, przesuwanego siedziska, łatwego w obsłudze odchylania i odłączanych odchylanych podnóżków, BREEZY Cirrus G5 został zaprojektowany tak, aby zapewniać nieskończoną ilość możliwości dzięki szerokiej gamie wbudowanych opcji i akcesoriów.

  Komfort jest kluczem !

  BREEZY Cirrus G5 zapewnia wysoki poziom komfortu w połączeniu z nieskończonymi możliwościami regulacji, w tym wygodną tapicerką, odchylanymi podłokietnikami i podnóżkami z regulacją kąta, aby zapewnić optymalne wsparcie i wygodę przez cały dzień.

  Baza Cirrus G5

  Różnorodne możliwości regulacji ułatwiają dostosowanie Cirrus G5 Base do indywidualnych potrzeb użytkownika, dzięki czemu adaptacja jest gwarantowana również w miarę postępu choroby. Nowa podstawa skorupy siedziska została zaprojektowana z myślą o wielu różnych potrzebach związanych z pozycją i wraz ze standardowym kątem oparcia 35° i kątem siedzenia 33° poprawia krążenie krwi w pośladkach, aby uniknąć uszkodzenia skóry.

  Testowany pod kątem zderzeniowym adapter trapezowy

  Przetestowany w testach zderzeniowych adapter trapezowy łączy ramę siedziska z szytą na miarę skorupą siedziska. Podwójny mechanizm blokujący zapewnia większą wytrzymałość i bezpieczeństwo w samochodzie iw życiu codziennym.

  Idealnie do siebie pasują…

  BREEZY Cirrus G5 Wózek manualny geriatryczny + EMPULSE R20 URZĄDZENIE WSPOMAGAJĄCE

  BREEZY Cirrus G5 Wózek manualny geriatryczny

  Wymiary:
  Całkowita szerokość: Seat width + 220 mm (+ 240 mm with drum brake)
  Całkowita długość: 1150 mm
  Całkowita wysokość: 1100 mm
  Szerokość siedziska: 390 – 540 mm
  Głębokosc siedziska: 390 – 550 mm
  Wysokość siedziska: 375 – 550 mm
  Pochylenie siedziska: 0° – 33°
  Wysokość oparcia: 550 & 650 mm
  Odchylane oparcie: 0° – 35°
  Dane Techniczne:
  Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  Całkowita waga: do 40 kg
  Transport: Crash test? Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19.
  Polecamy również inne modele wózków manualnych renomowanych producentów, które są dostępne w naszym sklepie internetowym.

   

   

  Marka

  Breezy