Wózek inwalidzki elektryczny Holding Hands A2

15000,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  OPIS

  Sportowy design fotela, szykowane detale, unikalny wzór przeszyć na środkowych panelach oraz wyprofilowane boki z poduszkami i zagłówkami sprawiają ze wózek elektryczny Holding Hands A2 wyróżnia się na tle innych nie tylko wygodą ale także sportowym charakterem!

  NIESAMOWICIE PROSTA OBSŁUGA

  mimo większych gabarytów, wózek chętnie współpracuje i słucha się właściciela. Intuicyjny kontroler i precyzyjny joystick niemal od razu staną się przyjacielem codziennych wycieczek.

  DOŚWIADCZAJ WIĘCEJ WYGODY

  Sportowy charakter wózka to nie tylko słowa, specjalnie wyprofilowany kubełkowy fotel znacząco poprawia jakość siedzenia. Od teraz długotrwałe przebywanie w jednej pozycji nie będzie kojarzyć się ze zmęczeniem.

  WEJDŹ W ŚWIAT KOMFORTU

  Możliwość rozłożenia oparcia o 180 stopni, oraz wysuwany podnóżek sprawi, że możesz przyjąć całkowicie leżącą pozycję. Dodatkowo umiejscowione poduszki w newralgicznych miejscach sprawią, że jazda oraz odpoczynek będą dla Ciebie bardzo komfortowe

  KONIEC PROBLEMÓW Z PRZESIADANIEM

  Model A2 posiada podnoszone podłokietniki oraz regulowane podnóżki, dzięki czemu bez problemu możesz podjechać do biurka, stołu oraz przesiąść się wygodnie do samochodu.

  Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE

  Wózek inwalidzki elektryczny posiada szereg zabezpieczeń, które zapewniają dłuższą ekspatację baterii (zabezpieczenia przeciwprzepięciowe). Dodatkowo Holding Hands A2 został wyposażony w bardzo głośny sygnał ostrzegawczy.

  NIEZAWODNY NAPĘD

  Sercem urządzenia są 2 ciche bezszczotkowe silniki o łącznej mocy 500 W, które pozwalają rozpędzić się do 6 km/h. Rozwiązanie te dowiezie Cię w każde miejsce, nawet przy 15 stopniowym nachyleniu terenu.

  CIESZ SIĘ JAZDĄ JESZCZE DŁUŻEJ

  Litowo-jonowe akumulatory o pojemności aż 20 ah zapewniają zasięg do 20 km a czas ładowania to jedynie 6-7 h.

  NIE BÓJ SIĘ ZAKRĘTÓW

  Za komfort jazdy odpowiedzialne są przednie 8 calowe pompowane koła, oraz tylne 12 calowe bezdętkowe , które cechuje świetna przyczepność w każdych warunkach atmosferycznych.

  PARAMETRY

  Rozmiar – 67x114x130

  Waga urządzenia – 47kg

  Rozmiar opony – 8″ i 12″

  Max. prędkość – ~6km/h

  Napięcie ładowania – AC220V 50-60Hz

  Max. wzniesienie – ~15°

  Czas ładowania – 6-7 godzin

  Temperatura pracy – -10°C~40°C

  Akumulator – 13ah Moc – 2x250W

  Zasięg – do 30km

  Wymiary

  Marka

  brak