Eroscillator 2 – urządzenie stymulujące dla kobiet

700,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Eroscillator 2 – urządzenie stymulujące dla kobiet

  Wiele kobiet z niepełnosprawnościami ma problemy z osiągnięciem orgazmu. Eroscillator 2 (w kolorze fioletowym) został stworzony specjalnie w celu rozwiązania tego problemu. Wiele kobiet doświadczyło swojego pierwszego orgazmu dzięki niezawodnemu i delikatnemu wsparciu eroscylatora.

  Eroscillator 2 – urządzenie stymulujące dla kobiet

  Zaprojektowany z myślą, aby zapewnić kobietom jeszcze głębsze i lepsze doznania. Eroscillator 2 zapewnia delikatny ruch oscylacyjny. Został zatwierdzony przez Dr. Ruth K Westheimer, znaną terapeutkę seksualną. Przez wielu specjalistów oraz użytkowników jest uważany za lepszy od tradycyjnych wibratorów. Wykonany z wysokiej jakości komponentów Eroscillator 2 jest solidny, trwały i niezawodny. Wodoodporny i łatwo czyszczący się, działa cicho, jest wydajny. Można go ustawić na trzech różnych poziomach intensywności, aby spełnić różne wymagania kobiet. Eroscillator 2 jest dostępny w kolorze fioletowym.

  Pozytywne opinie o Eroscillator 2 – urządzenie stymulujące dla kobiet:

  Świetny produkt, kupiłem ten wibrator dla mojej dziewczyny jako prezent niespodziankę i ona go uwielbia.”

  Wiem, że ta zabawka jest droga, ale nie pożałujesz. To najlepszy gadżet, jaki kiedykolwiek kupiłam. Najlepszy masażer i wibrator w jednym.”

  Polecamy również inne wibratory i urządzenia pozostałych marek, dla osób niepełnosprawnych z różnymi dysfunkcjami oraz osób starszych, które ułatwiają współżycie, a które są dostępne w naszym sklepie internetowym (Reflexonic, Penimaster Pro, Yarlap, PelvicRx, MAINTAIN, Morpheus, Eroscillator 2, Spartan, ACTIVE).

  Marka

  Reflexonic