THERABODY WAVE SOLO – elektryczny roller do masażu

350,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  THERABODY WAVE SOLO – elektryczny roller do masażu

  Wave Solo to wyjątkowo lekki i mobilny roller elektryczny umożliwiający masaż w trudno dostępnych miejscach. 

  THERABODY WAVE SOLO – elektryczny roller do masażu

  Therabody Wave Solo™ to mobilny, inteligentny roller do mięśni zapewniający precyzyjny nacisk i wibracje w skupionych obszarach mięśni, zmniejszając napięcie i poprawiając ruch. Piłeczka do masażu Wave Solo™ wykorzystuje wibracje, aby złagodzić objawy bólowe zwykle odczuwalne podczas wbijania głęboko w mięśnie. Trzy częstotliwości wibracji i ergonomiczny kształt pozwalają na masaż rollera w trudno dostępnych miejscach. 

  Wave Solo™ z łącznością Bluetooth

  Wave Solo™ to zaledwie 9 cm urządzenie do terapii całego ciała z łącznością Bluetooth. 3 ustawienia intensywności wibracji pozwalają dopasować działanie rollera do ćwiczeń do różnych celów treningowych. 

  Aplikacja Therabody

  Dzięki aplikacji Therabody, w każdym momencie można dostosować działanie rollera do potrzeb treningu.

  Aplikacja Therabody, łącząc się przez Bluetooth, zapewnia spersonalizowanie podejmowanych ćwiczeń, dzięki czemu łatwo dostępna jest także dla każdego użytkownika, krok po kroku wyjaśniając działanie i przeprowadzenie wszystkich ćwiczeń. Dzięki aplikacji Therabody można także wybrać i zastosować właściwy trening, w zależności potrzeb zdrowotnych organizmu. 

  Żywotność akumulatora

  Wbudowany akumulator w Wave Solo™ zapewnia aż 200 minut ciągłej pracy. Umożliwia to przeprowadzenie masażu gdziekolwiek tylko jesteś – w domu, w pracy, czy na treningu. 

  Dla kogo odpowiednia jest elektryczna piłka do masażu?

  Wave Solo™ to produkt odpowiedni dla wszystkich osób, dla których ważnym aspektem w życiu jest własne zdrowie. Używanie Wave Solo™ umożliwia rozluźnienie mięśni, czy regenerację po treningu. Jest także doskonałym narzędziem do rolowania stopy, czy uwolnienia punktów spustowych. 

  Roller ten więc jest idealnym produktem zarówno dla osób uprawiających sport zawodowo i amatorsko, ale także w pracy, czy w domu, kiedy często siedzący tryb życia powoduje napięcia mięśniowe. 

  Zawarta technologia QuietRoll Technology™ skutecznie wycisza jakikolwiek pogłos z urządzenia do otaczającego środowiska, dlatego Wave Solo™ można bez problemów używać w jakimkolwiek miejscu i o jakiejkolwiek porze. 

  Jakie korzyści zapewnia rolowanie mięśni?

  Używanie Wave Solo™ to wiele korzyści dla treningi i zdrowia. Elektryczny roller do masażu zmniejsza objawy bólowe, przyspiesza regenerację, rozluźnia napięte tkanki, wpływa korzystnie na postawę ciała oraz poprawia ogólne samopoczucie. 

  Wave Solo™ doskonale sprawdzi się w rozluźnieniu głębokich napięć, czy uwolnieniu punktów spustowych. Świetnie poradzi sobie w trudno dostępnych miejscach, takich jak rozcięgno podeszwowe i stopy, ścięgno Achillesa, dłoni, czy mięsień piersiowy. 

  THERABODY WAVE SOLO – elektryczny roller do masażu

  Cechy:

  • Hipoalergiczny silikon
  • Zaledwie 9 cm urządzenie do terapii całego ciała
  • Łączność z Bluetooth
  • 3 ustawienia intensywności 
  • 200-minutowa żywotność baterii, zapewniająca długotrwałe użytkowanie
  • wymiary: średnica 8,6 cm
  • waga: 0,3 kg
  • gwarancja: 2 lata

  Zestaw zawiera:

  • Urządzenie Wave Solo™
  • Pokrowiec ochronny
  • Kabel USB-A do USB-C

  Marka

  brak