THERABODY WAVE DUO – elektryczny roller do masażu

479,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  THERABODY WAVE DUO – elektryczny roller do masażu

  Wave Duo™ to przemyślany i ergonomicznie zaprojektowany roller elektryczny stworzony, aby wywierać odpowiedni nacisk i optymalne wibracje do trudno dostępnych miejsc. 

  THERABODY WAVE DUO – elektryczny roller do masażu

  Wave Duo™ to ergonomicznie zaprojektowany roller do masażu, który zapewnia komfortową terapię pleców, kręgosłupa, szyi i pozostałych partii ciała. Pięć częstotliwości wibracji i przemyślana konstrukcja szybko umożliwią osiągnięcie zamierzonych efektów – redukując bolesność mięśni, zmniejszając napięcie i poprawiając ruch. 

  Wave Duo™ z łącznością Bluetooth

  Roller Wave Duo™ umożliwia połączenie z Bluetooth, dając jeszcze większe możliwości przeprowadzenia masażu rollerem, a co za tym idzie jeszcze większe korzyści zdrowotne. 

  Aplikacja Therabody

  Wszystkie rollery elektryczne marki Therabody kompatybilne są z dedykowaną aplikacją mobilną Therabody. 

  Łącząc się z Bluetooth, aplikacja umożliwia spersonalizowanie przeprowadzanego masażu, dzięki czemu rolowanie staje się jeszcze bardziej efektywne. Aplikacja Therabody krok po kroku pokaże, jak przeprowadzić ćwiczenia z rollerem na daną partię mięśni, a także dopasuje terapię do potrzeb treningowym i zdrowotnych. 

  Żywotność akumulatora

  Wbudowany akumulator w Wave Duo™ umożliwia aż na 200 minut ciągłej pracy rollera. Dzięki temu bez przeszkód można przeprowadzić rolowanie ciała w jakimkolwiek miejscu – w domu, w pracy, czy na treningu.

  Dla kogo odpowiedni jest roller elektryczny Wave Duo™?

  Wave Duo™ to idealne urządzenie dla osób aktywnych i uprawiających sport. Używanie elektrycznego rollera zapewnia regenerację po treningu, rozluźnienie mięśni, czy niwelowanie objawów bólowych. 

  Regularne stosowanie Wave Duo™ zapewnia także wiele korzyści pro-zdrowotnych, dlatego jest odpowiedni dla osób pracujących fizycznie, czy za biurkiem. 

  Jakie korzyści zapewnia rolowanie mięśni?

  Ćwiczenia z rollerem niosą ze sobą wiele korzyści terapeutycznych. Rollery zmniejszają dolegliwości bólowe, rozluźniają napięte tkanki, zmniejszają sztywność mięśni i poprawiają ich wydajność, pozytywnie wpływając na koordynację ruchową. Masaż rollerem poprawia także ogólne samopoczucie. 

  Wave Duo™, czyli podwójna piłka do rollowania idealna jest do pracy z mięśniami przykręgosłupowymi wzdłuż kręgosłupa, w dolnej części uda nad kolanem i okolicach ścięgna Achillesa. 

  THERABODY WAVE DUO – elektryczny roller do masażu

  Cechy:

  • Zaledwie 18 cm długości, dzięki czemu urządzenie jest w pełni mobilne 
  • Hipoalergiczny silikon
  • Łączność z Bluetooth
  • 5 ustawień intensywności 
  • 200-minutowa żywotność baterii, zapewniająca długotrwałe użytkowanie
  • Wymiary: 17,9 cm x 10 cm x 6,6 cm
  • Waga: 0,9 kg
  • Gwarancja: 2 lata

  Zestaw zawiera:

  • Urządzenie Wave Duo™
  • Pokrowiec ochronny
  • Kabel USB-A do USB-C

  Marka

  brak