THERABODY THERAGUN WAVE ROLLER

650,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  THERABODY THERAGUN WAVE ROLLER

  Wibrujący roller do masażu, umożliwiający rozgrzanie mięśni przed treningiem oraz pełną regenerację po wysiłku. Inteligentna, wibrująca pianka z łącznością Bluetooth posiada 5 poziomów wibracji. Pozwala dopasować działanie rollera dla różnych celów treningowych, dzięki aplikacji Therabody™ na urządzenia mobilne.

  THERABODY THERAGUN WAVE ROLLER

  Wave Roller™ to przemyślana konstrukcja oferująca najsilniejsze i najwydajniejsze doświadczenie wellness w zaciszu Twojego domu. Ten inteligentny, wibrujący roller łączy się dzięki Bluetooth z urządzeniem mobilnym, oferując 5 ustawień intensywności masażu. Połączenie terapii wibracyjnej oraz rozciągania zapewnia niesamowite efekty terapeutyczne. Roller ogranicza nadmierne napięcie powięzi, która może być przyczyną bólu mięśni, dodatkowo działając profilaktycznie poprzez ograniczenie podatności na urazy sportowe. 

  Inteligentne urządzenie z łącznością Bluetooth

   Inteligentna, wibrująca pianka z łącznością Bluetooth posiada 5 poziomów wibracji. Pozwala dopasować działanie rollera dla różnych celów treningowych, dzięki dedykowanej aplikacji Therabody™ na urządzenia mobilne.

  Uniwersalne działanie

  Wave Roller można używać jako element rozgrzewki oraz procesu regeneracji. Jego działanie zwiększa przepływ krwi w tkankach, poprawia mobilność użytkownika oraz wpływa na zmniejszenie odczuwanego bólu mięśni i towarzyszących przykurczy mięśniowych.

  Aplikacja Therabody

  Dzięki aplikacji Therabody, możesz w każdym momencie zrelaksować się dopasowując program działania dostępny w aplikacji Therabody do twoich potrzeb. Terapia perkusywna Theragun i Wave Roller razem są jeszcze skuteczniejsze.

  Żywotność akumulatora

  Wbudowany akumulator wałka do rolowania zapewnia 180 minut ciągłej pracy gwarantując długotrwały masaż w każdych warunkach, niezależnie od dostępnego źródła ładowania. Dodatkowo wałek do masażu jest wyposażony w funkcję ładowania bezprzewodowego. W zestawie z urządzeniem jest dostępna ładowarka.

  Innowacyjna konstrukcja Theragun Wave Roller

  Wave Roller to inteligentny wałek, o specjalnie zaprojektowanej konstrukcji dla najlepszego doświadczenia masażu mięśni. Roller został wykonany z pianki PU o wysokiej gęstości, która dobrze tłumi hałas i przenosi wibracje. Asymetryczna, falista konstrukcja dodatkowo zapewnia wysoką trakcję i maksymalne dopasowanie do ciała użytkownika, niezależnie od masowanej powierzchni.

  Dla kogo odpowiedni jest elektryczny roller do masażu?

  Wałek do masażu Wave Roller to odpowiedni wybór dla osób aktywnych, regularnie uprawiających sport lub zmagającymi się z bólami pleców. 5-stopniowy system regulacji zapewnia skuteczne rolowanie pleców przed treningiem lub po. Dzięki połączeniu terapii perkusywnej wałek do rolowania pozwala pozbyć się napięć mięśniowych wywołanych siedzącym trybem życia i nadmiernym stresem.

  Jakie korzyści niesie regularne rolowanie na wałku do masażu?

  Systematyczne rolowanie rozluźnia spięte i obciążone mięśnie oraz zwiększa ich elastyczność. Masaż elektrycznym rollerem przyspiesza krążenie krwi, zwiększa ruchomość stawów oraz poprawia kurczliwość mięśni. Masaż Wave Rollerem pozytywnie wpływa na proces regeneracji całego organizmu oraz zmniejsza ryzyko kontuzji. Rolowanie wpływa również na zwiększenie ogólnej mobilności oraz poprawę wydajności mięśni w trakcie treningu. Dodatkowo rolowanie mięśni i powięzi pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej, redukując punkty spustowe.

  Jak używać wałek do masażu Wave Roller?

  1. Aby włączyć Wave Roller, należy mocno nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania przez 1-2 sekundy.
  2. Po włączeniu rollera Wave Roller uruchomi się na najnizszym z 5 ustawień. Aby zwiększyć prędkość, należy krótko nacisnąć przycisk PLUS, aż do osiągnięcia żądanej prędkości.
  3. Następnie roller należy podłożyć pod miesien, który wymaga rozmasowania, stopniowo stosując lekki i umiarkowany nacisk w zależności od potrzeb.
  4. Aby wyłączyć urządzenie należy mocno nacisnąć i przytrzymać przycisk zasilania, aż do momentu wyłączenia urządzenia.

  Jak ładować wałek do rolowania Wave Roller?

  1. Po wyłączeniu urządzenia należy podłączyć zasilacz do portu ładowania.
  2. Dioda LED na przycisku zasilania będzie migać do momentu całkowitego naładowania.
  3. Poziom naładowania baterii jest stale wyświetlany przy pomocy diody LED przycisku zasilania, gdy urządzenie jest włączone.
  4. Aby wyświetlić poziom naładowania baterii, gdy urządzenie jest wyłączone, należy krótko nacisnąć przycisk zasilania do momentu, gdy dioda LED na przycisku zasilania zacznie migać, wskazując poziom naładowania baterii.

  THERABODY THERAGUN WAVE ROLLER

  Cechy urządzenia:     

  • Łączność Bluetooth     
  • 5-stopniowa regulacja prędkości dla  dostosowania masażu do własnych potrzeb·      
  • 3-godzinny czas pracy na akumulatorze zapewnia długotrwałe użytkowanie·      
  • Bezprzewodowe ładowanie·      
  • Wydłużony model rollera – 30 cm, zapewnia skuteczną pomoc w leczeniu całego ciała·      
  • Hipoalergiczna pianka EVA o wysokiej gęstości

   Zawartość zestawu:

  • urządzenie Wave Roller
  • futerał podróżny
  • zasilacz
  • wymiary: 30 cm x 13 cm
  • waga:  1.5 kg
  • żywotność akumulatora i czas ładowania: 150 min.
  • typ akumulatora: 12 V wbudowany akumulator litowo-jonowy
  • gwarancja: 2 lata

  Marka

  brak