THERABODY SMARTGOGGLES

949,99 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  THERABODY SMARTGOGGLES

  Inteligentne gogle od Therabody z czujnikiem biometrycznym, które zapewniają odprężenie ciała i umysłu – łagodzą stres, napięcie twarzy oraz bóle głowy i zmęczenie oczu. Połączenie wielu elementów – wibracji, ciepła delikatnego masażu, a nawet dźwięku sprawia, że sesja w SmartGoggles™ poprawia samopoczucie i zwiększa koncentrację w ciągu dnia, a wieczorem ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu.

  THERABODY SMARTGOGGLES

  Przenośne, inteligentne urządzenie, które odpręża ciało i umysł

  SmartGoggles™ to inteligentne gogle z czujnikiem biometrycznym od Therabody. Maska relaksacyjna łączy wibrację, ciepło i delikatny masaż, aby pomóc Ci uwolnić się od napięcia i stresu.

  Bez względu na to, czy cały dzień wpatrujesz się w ekran i Twoje oczy są zmęczone, cierpisz na napięciowy ból głowy i migreny, czy nie możesz zasnąć – Therabody SmartGoggles™ są stworzone dla Ciebie! Zapewnią Ci dobre samopoczucie przez cały dzień i pomogą efektywnie odpocząć w nocy.

  Zastosowanie silników wibracyjnych oraz zoptymalizowane rozmieszczenie autorskich komór masujących i konsol grzewczych umożliwiło unikalne połączenie wielu elementów – wibracji, masażu i ciepła. To ono sprawia, że ​​SmartGoggles™ są najlepszym urządzeniem do relaksu i poprawy jakości snu. Dzięki trzem unikalnym trybom – Focus, SmartRelax i Sleep – opaska na oczy SmartGoggles™ ukierunkowuje ucisk i ciepło na odpowiednie punkty, dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb.

  Korzystaj z gogli za każdym razem, gdy odczuwasz napięcie twarzy i zmęczenie oczu, chcesz złagodzić napięciowy ból głowy, czy uspokoić ciało i umysł. Idealna długość sesji w masce relaksacyjnej to 15-30 minut – możesz powtarzać ją wielokrotnie w ciągu dnia, tak często jak potrzebujesz. Najlepsze efekty przynosi regularne korzystanie z opaski na oczy SmartGoggles™. Już nawet 5 minutowa codzienna sesja pozwala poprawić samopoczucie psychofizyczne oraz pamięć i koncentrację. 

  Unikatowa technologia SmartSense™ 

  SmartGoggles™ to jedyne urządzenie z technologią SmartSense™. Za pomocą zintegrowanego czujnika biometrycznego maska relaksacyjna mierzy tętno, aby spersonalizować sesję.. Zebrane dane biometryczne pozwalają na dopasowanie wibracji o niższej częstotliwości, tak aby fizjologicznie obniżyć Twoje tętno i zapewnić skuteczne odprężenie ciała i umysłu.

  Odprężenie, koncentracja i dobry sen – 3 programy dopasowane do Twoich potrzeb

  SmartRelax: zmniejsza stres i niepokój

  Za pomocą wyjątkowej technologii SmartSense™ w trybie relaksacji (Smart Relax) opaska na oczy mierzy Twoje tętno i obniża je, aby pomóc Ci rozluźnić się i uwolnić się od stresu, napięcia czy lęku.

  Focus: łagodzi bóle głowy i zmęczenie oczy, poprawia koncentrację

  Jak złagodzić ból głowy i poprawić skupienie? W opasce na oczy Smart Goggles™ ciepło, wibracja i łagodny masaż współpracują ze sobą, aby uwolnić Cię od zmęczenia oczu oraz napięcia twarzy i zwiększyć Twoją koncentrację. Zapewniają skuteczne złagodzenie bólu i ogólną poprawę samopoczucia, nawet podczas ciężkiego dnia.

  Sleep: poprawia jakość snu

  W opasce na oczy Smart Goggles™ delikatny masaż skroni, przyjemne ciepło i wibracje o powolnych falach ukołyszą Cię do spokojnego snu. Inteligentna maska przygotowuje do spania – pomoże Ci rozluźnić się i ułatwi zasypianie. Maska na oczy do spania poprawia jakość snu, dzięki czemu Twój odpoczynek będzie bardziej efektywny.

  Regulacja intensywności 

  Skorzystaj z gotowych, wbudowanych programów lub przejmij kontrolę i dopasuj sesję relaksacyjną do Twoich preferencji. Opaska na oczy SmartGoggle™ pozwala na 3-stopniową regulację intensywności masażu, wibracji i ciepła.

  Łączność Bluetooth z aplikacją Therabody

  Połącz swoją opaskę na oczy z aplikacją Therabody i wygodnie kieruj zabiegiem za pomocą smartfona.  Możesz wybrać predefiniowany program, a także regulować ustawienia poszczególnych elementów Twojej sesji relaksacyjnej.

  Zsynchronizuj ciało i umysł dzięki TheraMind

  Zanurz się w świecie ścieżek audio, które pomogą Ci zachować koncentrację, wyciszyć się i zasnąć. Wielozmysłowa terapia z dodatkiem dźwięku zapewnia doskonałe połączenie ciała i umysłu, dla głębokiego relaksu i odprężenia. Sparuj swoją maskę relaksacyjną SmartGoggles™ z aplikacją Therabody, aby uzyskać dostęp do strefy TheraMind. Znajdziesz w niej dedykowane ścieżki dźwiękowe oraz sesje ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych, które pomogą Ci jeszcze skuteczniej uwolnić się od stresu, poprawić skupienie czy lepiej przygotować do snu.

  THERABODY SMARTGOGGLES

  Zawsze pod ręką

  Składana konstrukcja, kompaktowe rozmiary i dołączone etui podróżne sprawiają, że SmartGoggles™ są lekkie i nie zajmują wiele miejsca w bagażu. Dzięki temu maskę relaksacyjną bez trudu możesz zabrać ze sobą w podróż, czy do pracy.

  Korzyści dla ciała i umysłu

  • Poprawia krążenie w okolicy oczu
  • Rozluźnia mięśni twarzy
  • Łagodzi napięciowy ból głowy
  • Zmniejsza zmęczenie oczu
  • Obniża tętno i uspokaja
  • Odpręża ciało i umysł
  • Zwiększa koncentrację
  • Ułatwia zasypianie i wspomaga efektywny wypoczynek
  • Poprawia ogólne samopoczucie psychofizyczne

  Zawartość zestawu:

  • Urządzenie SmartGoogles™
  • Miękki futerał ochronny
  • Kabel do ładowania (USB-A do USB-C)

  Specyfikacja:

  Rozmiar: uniwersalny

  Technologia SmartSense™ z biometrycznym czujnikiem tętna (powinien znajdować się na kości jarzmowej)

  Przenośna, składana konstrukcja 

  3 konfigurowalne tryby: Focus, SmartRelax™ i Sleep

  Łączność Bluetooth z aplikacją Therabody

  Śledzenie przebiegu sesji w aplikacji

  Regulacja poziomu wibracji i ciepła (na urządzeniu i w aplikacji)

  Regulacja czasu sesji: w przedziale 5-30 minut (w aplikacji)

  Dostęp do TheraMind w aplikacji Therabody: ścieżki audio i ćwiczeń oddechowo-relaksacyjnych do odprężenia, poprawy skupienia i zasypiania

  Czas pracy na baterii: do 150-minut (w zależności od trybu)

  Wskaźnik LED poziomu naładowania baterii

  Wymiary: 

  • po złożeniu: 95 mm

  • podczas użytkowania: 210 mm x 120 mm

  Waga: 420 g

  Materiał:

  • panele przednie i wewnętrzne: tkanina ze ekoskóry

  • tkanina bawełniana

  Gwarancja: 2 lata

  Marka

  brak