Promocja!

Taśma do wyklejania boisk do bocci z twoim logo 50mm/60m 36szt

690,00 

-27%

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Jeśli szukacie Państwo profesjonalnych taśm klejących do gry w boccie z indywidualnym nadrukiem, to trafiliście we właściwe miejsce. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór taśm, które możemy zaprojektować i wydrukować zgodnie z Waszymi wymaganiami.

  Zalety taśm produkcji bocciasport.com

  nie wchodzą w reakcję z nawierzchnią narażając organizatora rozgrywek bocciowych na duże straty finansowe

  nie drą się na milion kawałków  podczas ściągania, nie wymagają zaangażowania wielu osób do  zerwania ich z nawierzchni np podczas zawodów.

  Klej taśm produkcji bocciasport.com nie zostawia śladów na parkiecie

  W cenę produktu wliczamy koszt wykonania projektu oraz przygotowania matrycy

  Nasze taśmy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Dzięki specjalnej klejącej warstwie zapewniają doskonałą przyczepność do różnych rodzajów nawierzchni i parkietu , a ich wysoka przylegalność do podłoża umożliwia precyzyjne i dokładne rzuty.

  Oferujemy je w różnych szerokościach,  Przestrzegając wymogów BISfed tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Nasze taśmy specjalnie dostosowujemy do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ,

  Nasze taśmy z indywidualnym nadrukiem to doskonały sposób na promocję Waszej firmy lub organizacji. Możemy zaprojektować je zgodnie z Waszymi wymaganiami i wydrukować na nich logo lub inne grafiki.

  .

  Marka

  Bocciasport.com