Rękawice bokserskie SPARRING AIR – 5118/BK

239,90 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Rękawice bokserskie SPARRING AIR model 5118/BK

  Rękawice bokserskie SPARRING 5118/BK wykonane z bardzo dobrej jakości skóry bydlęcej. Przeznaczone do sparingów. Wkład wykonany z jednolitego odlewu pianki w systemie dwuwarstwowym, zapewniającym najskuteczniejszą amortyzację uderzeń i ochronę dłoni. Szeroki rzep optymalnie stabilizuje nadgarstek. Gwarantują najwyższe bezpieczeństwo podczas sparingu. Od środka dłoni zastosowana siateczka typu CLIMA dla lepszej wentylacji. Rękawice SPARRING AIR 5118/BK od strony wewnętrznej w miejscu nadgarstka oraz wewnętrznej części dłoni, zostały dodatkowo uzupełnione o extra piankę, która wspomaga przyjmowanie ciosów oraz zabezpiecza przed niechcianymi urazami.

  Polecamy także rękawice bokserskie Venum dostępne w sprzedaży.
  Cechy rękawic SPARRING AIR 5118/BK

  WYPEŁNIENIE: jednolity odlew pianki zapewniający najwyższy poziom ochrony dłoni, absorbuje uderzenia oraz bardzo dobrze dopasowuje się do ręki.

  THUMBSHIELD: Kompletna ochrona ręki poprzez odpowiednie zabezpieczenie i ‘schowanie’ kciuka.

  AIRY EFFECT: Siateczkowy moduł wszyty od wewnętrznej strony rękawicy zapewnia dodatkową wentylację co podnosi komfort użytkowania.

  PODWÓJNE SZWY: zwiększają trwałość produktu.

  QUICK-IN-OUT: Zapięcie na rzep w części nadgarstka zapewnia stabilne dopasowanie oraz szybkie wkładanie i zdejmowanie rękawicy. 

  Kolor: Czarno-żółty.

  Gwarancja: 12 miesięcy.

  Dostępne rozmiary: 16oz, 18oz. 20oz

  UŻYTKOWANIE I KONSERWACJA:

  Zakładać i ściągać rękawice po całkowitym rozpięciu rzepu. Rękawice należy wietrzyć, nie prać, nie suszyć na kaloryferze. Konserwować wazeliną kosmetyczną. Zalecane stosowanie dezodorantu do rękawic i ochraniaczy.

  Marka

  daniken