Rękawice bokserskie CLUB-PRO – 5117/BK

179,99 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Rękawice bokserskie Daniken CLUB-PRO

  Rękawice CLUB-PRO przeznaczone są dla osób początkujących, które mają duże wymagania co do jakości produktów, jak również dla średniozaawansowanych. W połączeniu wysokiej jakości skóry bydlęcej ze specjalną trójwarstwową, wyższą, ręcznie formowaną pianką powstały niezwykle wytrzymałe rękawice, które bardzo dobrze dopasowuje się do dłoni. Dodatkowa objętość pianki w górnej części rękawicy amortyzuje ciosy, ale także zapewnia zwiększoną ochronę dłoni. Zapięcie na rzep o szerokości 8cm, powoduje optymalną stabilizację nadgarstka. Klasyczny wygląd i świetna forma rękawicy sprawdzi się dla miłośników muay thai, kickboxingu jak i amatorów boksu.

   

  WYPEŁNIENIE: 3-warstwowa, wyższa pianka zapewniająca najwyższy poziom ochrony dłoni, absorbuje uderzenia oraz bardzo dobrze dopasowuje się do ręki.

  THUMBSHIELD: Kompletna ochrona ręki poprzez odpowiednie zabezpieczenie i ‘schowanie’ kciuka.

  GAP SYSTEM VENTYLATION: Otwory wentylacyjne umożliwiające przepływ powietrza

  PODWÓJNE SZWY: zwiększają trwałość produktu.

  QUICK-IN-OUT: Zapięcie na rzep w części nadgarstka zapewnia stabilne dopasowanie oraz szybkie wkładanie i zdejmowanie rękawicy. 

  Kolor: czarny.

  Gwarancja: 12 miesięcy.

  Dostępne rozmiary: 10oz, 12oz, 14oz, 16oz.

  UŻYTKOWANIE I KONSERWACJA:

  Zakładać i ściągać rękawice po całkowitym rozpięciu rzepu. Rękawice należy wietrzyć, nie prać, nie suszyć na kaloryferze. Konserwować wazeliną kosmetyczną. Zalecane stosowanie dezodorantu do rękawic i ochraniaczy.

  Marka

  daniken