Profesjonalna ławka olimpijska FA-1N do wyciskania

3990,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Profesjonalna ławka olimpijska FA-1N do wyciskania dla niepełnosprawnych. Ławka wykonana jest zgodnie z regulacjami IPF (Międzynarodowa Federacja Trójboju Siłowego).

  Ławkę zawodniczą FA-1 produkujemy już od 2013 roku. Przez ten czas ławeczka przeszła szereg modyfikacji, których inicjatorami byliście Wy. Bierzemy pod uwagę każdą Waszą opinię i jeśli to możliwe wprowadzamy zmiany.

  FA-1 jest jedną z najczęściej pojawiających się ławek olimpijskich na zawodach z czego jesteśmy bardzo dumni. Przy jej projektowaniu głównym aspektem była wytrzymałość, zgodność wymiarowa z normami największych federacji trójbojowych na świecie oraz czynnik ekonomiczny. Nie znajdziecie w niej giętych owali czy wymyślnych plasticzków. Za to dostajecie w pełni funkcjonalną ławkę zawodniczą w bardzo konkurencyjnej cenie.

  Jest to najlepiej przemyślana i najsztywniejsza konstrukcja na rynku. Zastosowanie grubościennych profili z wysokiej jakości polskiej stali węglowej zapewnia niespotykaną wytrzymałość.

  Ławka przewyższa konkurencję m. in. szerokimi i długimi podestami oraz innym sposobem wzmocnienia stojaków dzięki czemu można było wyeliminować belkę przeszkadzającą osobie asekurującej w zajęciu wygodnej pozycji.

  Sposób montażu haków do odkładania sztangi sprawia, że nie ma możliwości “nie trafienia” sztangą oraz zapewnia wysoką sztywność stojaków dzięki czemu sztanga nie odbija się od nich.

  Opcje dodatkowe:

  tuleja na obciążenie olimpijskie FA-53 (komplet)
  dźwignie do zmiany wysokości stojaków FA-56
  trzpienie na gumy FA-57

  Uwaga! Obciążenie, gryf i guma widoczne na zdjęciach nie wchodzą w skład zestawu.

  Dane techniczne
  Całkowita długość
  215 cm
  Całkowita szerokość
  124 cm
  Całkowita wysokość
  129 cm
  Główny profil konstrukcyjny
  60 x 60
  Tapicerka
  140 x 60 cm oraz 75 x 30 cm
  Wytrzymałość
  600 kg + osoba ćwicząca

  gumowe nóżki

  regulacja wysokości haków do wyciskania: 12 stopni (co 4 cm – od 83 do 127 cm)

  malowanie proszkowe
  Grubość płyty MDF
  10 mm
  Grubość tapicerki
  4 cm
  Twardość pianki
  T-120

  Marka

  brak