Poduszka przeciwodleżynowa ROHO AirLite

710,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Poduszka AIRLITE®jest prosta w użyciu. Zamknięta w piance wkładka AIR FLOATATION nie wymaga regulacji ani pompo­wania. Wystarczy położyć poduszkę na wózku, aby zapewnić użytkownikowi komfort, skorygować sposób siedzenia, czy poprawić jego stabilizację.

  dla osób z zachowanym czuciem
  dla osób z niskim ryzykiem wystąpienia odleżyn
  dla osób samodzielnie zmieniających pozycję na wózku
  dla osób wymagających pozycjonowania w stopniu podstawowym
  dla osób potrzebujących komfortowego siedzenia

  Właściwości i korzyści:

  Komfort: Poduszka AIRLITE®zapewnia wygodne i stabilne podparcie podczas długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej. Dzieje się tak dzięki połączeniu pianki o wyprofi ­lowanym, anatomicznym kształcie z zamkniętą wkładką po­wietrzną AIR FLOATATION.

  Trwałość: Większość poduszek piankowych kompresuje się i zbija po pewnym czasie użytkowania. Zamknięta w pian­ce wkładka powietrzna AIR FLOATATION zapewnia komfort i użyteczność nawet długo po tym, gdy zwykłe poduszki piankowe straciłyby swoje właściwości.

  Pozycjonowanie: Profi lowany kształt poduszki AIRLITE®za­pewnia użytkownikowi podparcie i pozycjonowanie. Zagłę­bienia na uda oraz okolice kulszowe umożliwiają kontrolę pozycji siedzenia, gwarantując stabilność i komfort.

  Niska waga: Poduszka AIRLITE®waży tylko 1 kg. Porówny­walne systemy mogą ważyć dwa do czterech razy więcej. Poduszka o niskiej wadze nie podnosi znacząco ciężaru wózka.

  Poduszka ROHO® AirLITE® wraz z pokrowcem.

  Materiał:
  Poduszka: nieregulowana, pneumatyczna wkładka ROHO® AIR FLOATATION wykonana z poliuretanu, umieszczona wewnątrz ana­tomicznie ukształtowanej pianki Pu.

  Pokrowiec: wodoodporny, antybakteryjny, wykonany z poliestrowej, rozciągliwej tkaniny laminowanej poliuretanem; boki z nylonu; an­typoślizgowy spód. Można go prać w pralce.

  Wymiary:
  Zakres rozmiarów pasujących do siedzisk o szerokości od 36 do 51 cm.

  Waga poduszki:
  Średnio około 1 kg.

  Maksymalna waga użytkownika:
  125 kg.

  Gwarancja:
  24 miesięce.

  Marka

  Roho