Liberator – Klin / Rampa Pakiet

1232,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Liberator Rampa – pakiet podwójny

  Tajemnice alkowy to nie tylko sprawy łóżkowe – w przenośni, ale i dosłownie, bo seksualność osób niepełnosprawnych teraz może się też rozwijać dzięki podpórkom Liberator Rampa.

  Te miękkie, a jednocześnie dobrze podtrzymujące ciało piankowe elementy stanowią zdecydowaną pomoc dla osób z niepełnosprawnościami, które nierzadko mają problem ze znalezieniem komfortowej pozycji seksualnej dla siebie i partnera. Użycie rampy rozwiązuje ten problem, bo podwójny pakiet można dowolnie ustawiać i zestawiać na dziesiątki sposobów. W ten sposób każdy odnajdzie tę najbardziej odpowiednią i wygodną konfigurację.

  Oprócz tego Liberator Rampa zwiększa bezpieczeństwo i wygodę, pomaga utrzymac równowagę i znakomicie odciąża kręgosłup czy kolana (istotne przy np. Reumatoidalnym Zapaleniu Stawów). Mając do dyspozycji dwie poduszki, można ułożyć wiele wariantów, które pozwolą na odnalezienie odpowiedniego kąta nachylenia ciała. To od niego zależy komfort i sposób penetracji.

  Erotyzm zyska jeszcze bardziej na barwności, gdy zdecydyjesz się puścić wodze fantazji. Pamiętaj, że teraz to jedynie ona może cię ograniczać. Podwójny pakiet Liberator Rampa na pewno nie pozwoli ci skończyć na tradycyjnych pozycjach seksualnych, bo jak pisze użytkowniczka: „Jestem niepełnosprawna i mam nadwagę. Kliny Liberatora to dar od Boga”.

   

  Cechy

  • pokrycie z miękkiej mikrofibry (można prać w pralce)
  • odporna na wilgoć
  • stabilizuje i utrzymuje ciężar całego ciała (cały czas zachowuje swój kształt – domowe poduszki się rozsuwają)
  • daje wsparcie dla kręgosłupa i kończyn (pianka w środku jest jak wygodne rusztowanie)
  • umożliwia głębszą penetrację

  Marka

  brak