Hulajnoga elektryczna Techlife X6

3690,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Techlife X6 – hulajnoga elektryczna

  Oto Techlife X6! Doskonałość wchodzi do akcji!

  Odkryj Techlife X6!

  Zaprojektowana tak, by wyróżniała się na tle innych trwałością i wytrzymałością.Antypoślizgowy podest, prawdziwie sportowe akcenty, aluminiowe detale i funkcjonalność sprawiają, że hulajnoga Techlife X6 zapewni Ci satysfakcję w każdym aspekcie.

  Wykonana z niesamowitą precyzją

  Zadbaliśmy o każdy szczegół bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Wyposażona w tylne amortyzatory, w połączeniu z pompowanymi kołami zapewnia najwyższy komfort jazdy.

  Jeszcze więcej oświetlenia LED

  Wyróżnij się z tłumu za sprawą kolorów stanowiących współczesną klasykę. Mocne przednie oświetlenie LED barwy białej, oświetlenie tylne barwy czerwonej oraz podświetlany podest zapewnią niekończącą się radość z jazdy o każdej porze nocy.

  Wrażenia nie kończą się na oświetleniu!

  Bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy 600W, umieszczony na tylnym kole w połączeniu ze sterownikiem umożliwia jazdę po nachylonej drodze do 15 stopni bez utraty prędkości.

  Jazda nigdy nie była tak bezpieczna

  Za bezpieczne podróżowanie odpowiada szereg zabezpieczeń programowych oraz dwa mocne hamulce. Przedni tarczowy oraz tylny bębnowy, które gwarantują szybkie zatrzymanie pojazdu nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

  Rozpędź się do 47km/h!

  Korzystaj bez przeszkód z 3 trybów jazdy. Ekonomicznego , normalnego i sportowego rozpędzając się do 47km/h. Oszczędzisz czas, aby mieć go na to, co kochasz.

  Pełna kontrola na wyświetlaczu LCD

  Uzyskaj pełną kontrolę nad poziomem naładowania baterii, aktualną prędkością , przebiegiem oraz regulacją biegów. Z kolorowym wyświetlaczem LCD już nic Ci nie umknie.

  Imponująca moc baterii

  Akumulator o pojemności 13Ah zapewni zasięg do 45 km, a najnowsza technologia ładowania wydłuży żywotność baterii.

  Bardzo poręczne składanie

  Techlife X6 złożysz w pół za pomocą 1 przycisku. Dodatkowa możliwość składania rączek zapewnia jej mniejszy rozmiar. Przenoszenie hulajnogi jeszcze nie było tak proste!

  Techlife X6 – Hulajnoga elektryczna

  Maks obciążenie
  120 kg
  Waga urządzenia
  18kg
  Hamulec
  Tarczowy i bębnowy
  Max. prędkość
  ~25km/h (po odblokowaniu 47km/h)
  Napięcie ładowania
  54,6V/2A
  Max. wzniesienie
  ~15°
  Czas ładowania
  5-7 godzin
  Temperatura pracy
  -10°C~40°C
  Akumulator
  13Ah
  Moc silnika
  600W
  Zasięg
  do 45km

  Marka

  Techlife