Promocja!

Healy Watch – hardware

1249,00 

-4%

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Kompaktowy, praktyczny i innowacyjny: Healy Watch to coś więcej niż zwykły tracker fitness czy inteligentny zegarek. Jest integralną częścią rodziny produktów Healy World i cennym dodatkiem do Healy; ważny element budulcowy nowego i rewolucyjnego systemu odnowy biologicznej i równowagi! Może być używany samodzielnie lub podłączony do Healy przez moduł Healy Watch Connector.

  Te programy IMF zawierają częstotliwości rezonansowe dla poszczególnych witamin i minerałów, aby wspierać harmonizację twojego pola bioenergetycznego, w oparciu o ocenę twoich parametrów za pomocą zegarka Healy.

  Uwaga: Programy zindywidualizowanej częstotliwości mikroprądowej (IMF) w edycjach Healy nie są aplikacjami medycznymi. Nie są przeznaczone do leczenia, leczenia, łagodzenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom, nie zostały zweryfikowane przez jednostkę notyfikowaną i nie są częścią procedury oceny zgodności na mocy dyrektywy MDD/MDR. Informacje na tych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie powinien być traktowany jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej, diagnozy czy leczenia. Zawsze należy zasięgnąć porady wykwalifikowanego lekarza.

  Funkcje fitness zegarka Healy:
  Ustalenie programu Healy MFW
  7-dniowy harmonogram programu Healy MFW
  Ćwiczenia oddechowe
  Ostrzeżenie dotyczące siedzącego trybu życia
  Monitorowanie aktywności: kroki, dystans, zużycie kalorii, czas aktywności, dzienny cel, różne sporty: bieganie, jazda na rowerze, siłownia, turystyka, koszykówka, piłka nożna, badminton, tenis, taniec, joga itp.

  Dane techniczne:
  4′6″ * 0′9″ * 4′9″, 1,06 uncji,
  Bluetooth 4.2
  Wyświetlacz 0.96‘‘ TFT
  Materiał PC i ABS, kolor czarny
  Ładowanie przez USB, czas ładowania 1,5 godziny
  Czas pracy baterii 3-7 dni
  Pamięć historii 30 dni w sprzęcie
  Aktualizacja oprogramowania OTA (Over the Air).

  Marka

  Handi Life Sport