Ekstremalna Hulajnoga elektryczna Techlife X9

13999,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt



  Techlife X9 – hulajnoga elektryczna

  Zmieniliśmy nie tylko model, ale także oblicze przyszłości!

  Inżynieryjne arcydzieło

  Techlife X9 jest czymś więcej niż tylko perfekcją. Pierwsza na świecie hulajnoga, która nie ma sobie równych. Przetestowana 1000 razy w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach! Poznaj Techlife X9!

  Jeszcze więcej mocy od LG!

  Akumulator litowo-jonowy marki LG o pojemności 32Ah/72V zapewnia zasięg do 100km. Najnowsza technologia optymalizuje proces ładowania, aby zapewnić niezawodną pracę baterii przez cały okres użytkowania.

  Podkręciliśmy prędkość do 100 km/h!

  Dwa mocne bezszczotkowe silniki elektryczne o mocy 1600W (max 3000W) każdy, rozpędzają hulajnogę do 100 km/h. Jeszcze nigdy jazda nie była tak ekstremalnie szybka!

  Terenowy bieżnik

  Szerokie 11-calowe koła z terenowym bieżnikiem oraz podwójna amortyzacja idealnie wytłumią każde nierówności na drodze podczas jazdy. Hydrauliczne hamulce tarczowe znacznie skrócą drogę hamowania nawet na śliskim podłożu.

  LED – owe oświetlenie nowej generacji

  Oświetlenie LED dedykowane do szybkiej jazdy po trudnym terenie wykorzystuje diody SMD. Wysokostrumieniowe światło zapewni perfekcyjne oświetlenie terenu, po którym będziesz się poruszać.

  Zachwycająca moc barw na wyświetlaczu

  Poprawiony zakres dynamiczny obrazu, zwiększając kontrast pomiędzy jego najjaśniejszymi i najciemniejszymi elementami sprawia, że wszystkie parametry jazdy są doskonale widoczne podczas mocnego słońca i szybkiej jazdy.

  Moc dająca większe możliwości

  Dostosuj moc jazdy za pomocą trybu Eco/Turbo oraz zabezpiecz swoją hulajnogę przed kradzieżą. Techlife X9 posiada wbudowane zabezpieczenie antykradzieżowe, które po przekręceniu kluczyków zablokują całkowicie zapłon Twojej hulajnogi.

  Techlife X9 – off road hulajnoga elektryczna

  Maks obciążenie
  120kg
  Waga urządzenia
  52kg
  Rozmiar po złożeniu
  328x415x1330mm
  Max. prędkość
  ~25km/h (po odblokowaniu 100km/h)
  Napięcie ładowania
  84V/1,5A
  Max. wzniesienie
  ~35°
  Czas ładowania
  15-20 godzin
  Akumulator
  LG 32Ah/72V
  Moc silnika
  2x1600W (2x3000W)
  Zasięg
  do 120km

  Marka

  Techlife