deska SUP AQUA MARINA

2500,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Deska SUP Aqua Marina Atlas 12’0” to duża pompowana deska idealna zarówno dla początkujących jak i nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Deska jest bardzo wszechstronna i uniwersalna – świetnie sprawdzi się jako rodzinny SUP. Deska jest bardzo stabilna. Polecana jest na spokojniejsze wody, jeziora czy surfowanie na lekkich falach. Maksymalna waga użytkownika to aż 170 kg! Jeśli potrzebujesz szybszej deski sprawdź AQUA MARINA HYPER.

  Paddleboard jest wyposażony w podstawowe, 3-częściowe, regulowane wiosło aluminiowe z plastikowym piórem wzmocnionym laminatem.

  Wymiary deski SUP: długość: 366 cm, szerokość: 83 cm i wysokość: 15 cm. Pojemność deski wynosi 380 litrów. Maksymalna waga pojedynczego użytkownika: 170 kg. Waga samej deski: 11 kg.

  Z przyjemnością oferujemy państwu nowe, ulepszone modele AQUA MARINA.

  Model Atlas został ulepszony strukturalnie i jest teraz szerszy (83 cm) i przy okazji wytrzymalszy i stabilniejszy.

  Zaawansowane, uniwersalne deski SUP typu ALLROUND ADVANCED, to najlepsza wszechstronna linia produktów marki AQUA MARINA. Solidne, ale lekkie i trwałe. Deski SUP tego typu posiadają starannie zaprojektowane kształty idealne na spokojne wody i lekkie surfowanie na falach. Są to modele THRIVE, BEAST, MAGMA, a dla większych użytkowników TRITON i ATLAS.

  Marka

  brak