Bradley Compass Gold – zegarek na rękę

1521,00 

Producent: eone

Bradley Compass Gold to zegarek na rękę, w którym połączono nowoczesność rozwiązań technicznych z klasyczną ponadczasowością i sportowym charakterem. Jest to zegarek z otwartą kopertą i dotykowym cyferblatem.

Brak produktu

Zapytaj o produkt  Opis

  Bradley Compass Gold to zegarek na rękę, w którym połączono nowoczesność rozwiązań technicznych z klasyczną ponadczasowością i sportowym charakterem. Jest to zegarek z otwartą kopertą i dotykowym cyferblatem. Bradley Compass ma charakterystyczny dla tej marki, minimalistyczny wygląd. Korpus zegarka został wykonany ze stopu stali nierdzewnej i aluminium w odcieniu jaśniejszym niż korpus Bradley Classic. Sportowego, nieobowiązującego charakteru dodaje mu pasek wykonany z płótna w kolorze pieprzu i soli, wzmocniony od spodu miękką, jasną skórą licową.  Surowość korpusu zegarka łagodzą precyzyjnie wykonane, miłe w dotyku zaokrąglenia wokół tarczy cyferblatu i w spodniej części koperty. Zaokrąglenie wokół tarczy i znaczniki godzin są pokryte złotą, połyskliwą emalią. Znaczniki godzin są wypukłe i mają kształt grubych kresek. Grubsze i większe, dotykowe kreski znajdują się na godzinach szóstej, dziewiątej i trzeciej. Wyraźny, trójkątny znacznik znajduje się na godzinie dwunastej. Unikatowym rozwiązaniem we wszystkich zegarkach Bradley firmy Eon jest wskazywanie godzin i minut za pomocą namagnesowanych kulek, poruszających się w osobnych łożyskach. Kulka poruszająca się w łożysku znajdującym się wewnątrz tarczy zegarka wskazuje minuty, zaś kulka poruszająca się w łożysku na zewnętrznej krawędzi tarczy wskazuje godziny. Zegarek Bradley Compass Gold jest wytrzymały na zachlapanie wodą podczas deszczu lub mycia rąk, nie jest jednak wystarczająco wodoodporny, by można było uprawiać w nim sporty wodne, kąpać się lub pływać. Obudowa nie jest odporna na zarysowania.

  Zegarek nosi nazwę Bradley na cześć porucznika Bradley’a Snyder’a , oficera amerykańskiej marynarki wojennej. Snyder stracił wzrok w wyniku wybuchu miny pułapki, którą rozbrajał w czasie działań wojennych w Afganistanie. Porucznik Bradley Snyder, współtwórca zegarka, jest także zdobywcą dwóch złotych i srebrnego medalu w pływaniu na paraolimpiadzie w Londynie 2012.

  Zalety

  •         Dotykowe, dyskretne sprawdzanie czasu,
  •         unikatowa technologia namagnesowanych kulek wskazujących godziny i minuty,
  •         obudowa wykonana ze stopu stali nierdzewnej i aluminium,
  •         piękny, unikatowy wygląd łączący sportowy styl z klasyką,
  •         złote znaczniki godzin,
  •         wysoki poziom wykonania z dbałością o szczegóły.

  Specyfikacja techniczna

  •         Wymiary –  średnica 40 mm, grubość 11,5 mm,
  •         rozmiar nadgarstka od 159 do 215 mm,
  •         materiał obudowy – stop stali nierdzewnej i aluminium,
  •         pasek wykonany z płótna, wzmocniony od spodu skórą licową,
  •         zasilanie baterią typu Renata 371,
  •         wodoodporność  wyłącznie na lekkie zachlapania.

  Marka

  Altix