Bradley Canvas Olive – zegarek na rękę

1521,00 

Producent: eone

Bradley Canvas Olive to zegarek na rękę, w którym połączono nowoczesność rozwiązań technicznych z nietuzinkowym, eleganckim wyglądem. Chłód cyferblatu w kolorze matowego srebra ociepla kolorystyczny akcent w postaci oliwkowego, płóciennego paska. Otwarta koperta i dotykowy cyferblat umożliwiają dyskretne sprawdzanie czasu przez osoby niewidome. Zegarek z pewnością zaspokoi również wyrafinowane gusta klientów widzących.

Brak produktu

Zapytaj o produkt  Opis

  Bradley Canvas Olive to zegarek na rękę, w którym połączono nowoczesność rozwiązań technicznych z nietuzinkowym, eleganckim wyglądem. Chłód cyferblatu  w kolorze matowego srebra ociepla kolorystyczny akcent w postaci musztardowego, płóciennego paska. Otwarta koperta i dotykowy cyferblat umożliwiają dyskretne sprawdzanie czasu przez osoby niewidome. Zegarek z pewnością zaspokoi również wyrafinowane gusta klientów widzących. Bradley Canvas ma charakterystyczny dla tej marki, minimalistyczny wygląd – srebrny, tytanowy korpus w chłodnej kolorystyce, ocieplony płóciennym, oliwkowym paskiem, nadającym zegarkowi rys indywidualności. Od spodu pasek jest wzmocniony miękką skórą licową. Matowemu cyferblatowi blasku dodają refleksy świetlne, powstające wskutek zastosowania błyszczącej, lustrzanej powłoki na znacznikach godzin. Surowość korpusu zegarka łagodzą także precyzyjnie wykonane, miłe w dotyku zaokrąglenia wokół tarczy cyferblatu i w spodniej części koperty. Znaczniki godzin są wypukłe i mają kształt grubych kresek. Grubsze i większe dotykowe kreski znajdują się na godzinach szóstej, dziewiątej i trzeciej. Wyraźny, trójkątny znacznik znajduje się na godzinie dwunastej. Unikatowym rozwiązaniem we wszystkich zegarkach Bradley firmy Eon jest wskazywanie godzin i minut za pomocą namagnesowanych kulek, poruszających się w osobnychłożyskach. Kulka poruszająca się w łożysku znajdującym się wewnątrz tarczy zegarka wskazuje minuty, zaś kulka poruszająca się w łożysku na zewnętrznej krawędzi tarczy wskazuje godziny. Zegarek Bradley Canvas jest wytrzymały na zachlapanie wodą podczas deszczu lub mycia rąk, nie jest jednak wystarczająco wodoodporny, by można było uprawiać w nim sporty wodne, kąpać się lub pływać. Obudowa nie jest odporna na zarysowania. Poza zegarkiem z paskiem w kolorze oliwkowym (Olive), oferujemy ten model również z paskami w innych kolorach – karamazynowym (Crimson), granatowym (Aqua), grafitowyn (Noir) i beżowym (Beige).

  Zegarek nosi nazwę Bradley na cześć porucznika Bradley’a Snyder’a , oficera amerykańskiej marynarki wojennej. Snyder stracił wzrok w wyniku wybuchu miny pułapki, którą rozbrajał w czasie działań wojennych w Afganistanie. Porucznik Bradley Snyder, współtwórca zegarka, jest także zdobywcą dwóch złotych i srebrnego medalu w pływaniu na paraolimpiadzie w Londynie 2012.

  Zalety

  •         Dotykowe, dyskretne sprawdzanie czasu,
  •         unikatowa technologia namagnesowanych kulek, wskazujących godziny i minuty,
  •         tytanowa obudowa,
  •         piękny, unikatowy wygląd, łączący nowoczesny styl z rysem indywidualności, dzięki zastosowaniu kolorowego paska (pięć kolorów do wyboru),
  •         odblaskowe znaczniki godzin,
  •         wysoka jakość wykonania z dbałością o szczegóły.

  Specyfikacja techniczna

  •         Wymiary –  średnica 40 mm, grubość 11,5 mm,
  •         rozmiar nadgarstka od 159 do 215 mm,
  •         szerokość paska 20 mm,
  •         materiał obudowy – tytan,
  •         pasek wykonany z farbowanego płótna wzmocnionego od spodu skórą licową (pięć kolorów do wyboru),
  •         wskaźniki godzin pokryte odblaskową powłoką,
  •         zasilanie baterią typu Renata 371,
  •         wodoodporność  wyłącznie na lekkie zachlapania.

  Marka

  Altix