Promocja!

Boccia New Basic

900,00 

-14%

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Boccia New Basic to nowoczesny i wydajny komplet do gry w boccie, który sprawdzi się zarówno w grach rekreacyjnych, Bile certyfikowane są przez międzynarodową federację BISfed

  Boccia New Basic to doskonały wybór dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z tą interesującą grą. Kulki są wykonane z trwałego tworzywa, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i idealnie nadają się do gry na różnych nawierzchniach. Maty do gry są wykonane z wytrzymałego materiału, który zapewnia odpowiednią przyczepność podczas gry, a także chroni przed uszkodzeniem nawierzchni.

  Boccia New Basic to komplet, który sprawdzi się  dla początkujących, i średnio zaawansowanych graczy. Jest to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu, a także na rozwijanie swoich umiejętności i zdolności strategicznych. Zestaw jest lekki i łatwy w przenoszeniu, dzięki czemu można go zabrać ze sobą wszędzie, gdzie tylko chcemy.

  Jeśli szukasz wysokiej jakości zestawu do gry w boccie, to Boccia New Basic jest idealnym wyborem. Oferujemy go w atrakcyjnej cenie i gwarantujemy satysfakcję z zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z tego wyjątkowego kompletu do gry w boccie.

  Kompletny zestaw Boccia z 6 niebieskimi, 6 czerwonymi i 1 białą bilą w nasz ezestawy pakowane są w wystrzymałe worki wykonane z grubego materiału do wyboru kolor czarny i czerwony.

  bile do bocci wykonane są z ładnego, elastycznego i mocnego materiału – mikrofibry
  Twardość: średnia
  Kulki mają 8,5 cm. w średnicy i wadze około 275 gramów

  Micro szwy (małę ściegi), standard BISFed, z pieczęcią BISFed License.

  Zestaw zawiera kartonowe pudełko wraz z dołączonymi uproszczonymi regułami do gry w boccię.

  Ten zestaw to dobry tani zestaw dla początkujących i rekreacyjnych graczy w boccię.

  Marka

  Handi Life Sport