BATEC QUAD MANUAL

19500,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  BATEC QUAD MANUAL jest ręcznym wózkiem na kółkach zaprojektowanym z myślą o użytkownikach, którzy doznają urazów kończyn górnych i dolnych, takich jak porażenie czterokończynowe i podobne upośledzenia. Przymocuj ją do swojego fotela i odkryj nowy sposób poruszania się i ćwiczeń.

  Z BATEC QUAD MANUAL, ręcznym rowerem, wszyscy użytkownicy z dużymi obrażeniami mogą teraz cieszyć się aktywnością fizyczną na zewnątrz, jednocześnie ćwicząc górną część ciała.

  Specjalne wyposażenie obejmuje:

  podwójny hamulec Shimano z tarczą mechaniczną 203 mm aktywowaną przy hamowaniu z odwrotnym pedałem;
  BATEC QUAD GRIPS, który zapewnia większą przyczepność;
  i DŹWIGNIA PRZESUWU BATEC, którą można łatwo uruchomić bez wyjmowania rąk z pedałów – nawet przez użytkowników z poważnymi obrażeniami.

  I oczywiście, kiedy tylko chcesz, możesz po prostu odłączyć swój rower Batec i cieszyć się wygodą swojego ręcznego wózka inwalidzkiego w niektórych środowiskach, na przykład w restauracjach lub w domu, dzięki systemowi kotwiczenia BATEC EASY-FIX

  Ilekroć tylko chcesz, możesz odłączyć ręczny wózek Batec w krótszym czasie, niż potrzeba osobie niepełnosprawnej do wsiadania lub zejścia z roweru lub motoru. Nawet użytkownicy z bardzo poważnymi niepełnosprawnościami mogą samodzielnie odłączać i łączyć nasze rączki.

  Marka

  Batec